Fruit of the Loom

Fruit of the Loom įmonė įkurta 1851 metais Rhode saloje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pavadinimui Fruit of the Loom (liet. „Vaisiai ant staklių“) įkvėpimą suteikė įmonės įkūrėjo, Robert Knight, draugo dukros piešiniai su vaisiais.

1871 metais Fruit of the Loom prekės ženklas tapo oficialus ir buvo užregistruotas 418 numeriu. Taigi, Fruit of the Loom yra seniausias prekės ženklas – jis atsirado ankščiau, negu Coca Cola, taip pat, nei tokie atradimai, kaip elektros lemputė ir popierinis krepšelis.

Turėdama 160 – ties metų kokybiškos tekstilės gaminimo patirtį, kompanija Fruit of the Loom išaugo ir tapo visame pasaulyje pripažinta bei viena lyderiaujančių tekstilės gamintojų.

Gausioje spalvų ir modelių pasiūloje, net išrankiausias klientas ras savo stilių. Fruit of the Loom yra vienintelis prekės ženklas, naudojantis belcoro siūlus, kurie tekstilei suteikia minkštumo, tvirtumo ir yra pritaikyti dėti spaudą. Spalvos išlieka sodrios ir ryškios.

Fruit of the Loom asortimente siūlome marškinėlius, polo marškinėlius, klasikinius marškinius, medvilninius nertinius, džemperius.

Dėvėdami Fruit of the Loom drabužius visada išliksite matomi bei išskirtiniai.

Fruit of the Loom Russell Atlantis Result Harvest Beechfield

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė