Russell

1902 – aisiais metais, būdamas 26-erių metų, Benjamin Russell įkūrė mažą gamybos įmonę – Russell. Turėdamas mažutes – 450 m² patalpas, tik dešimt siuvimo bei šešias mezgimo mašinas ir dvylika darbuotojų – įmonės personalas didžiavosi, kad gali pagaminti 150 vienetų drabužių per dieną – kas tais laikais buvo didelis pasiekimas. Ši sėkmė suteikė įmonei galimybes sparčiai plėstis ir įkurti antrąjį gamybinį padalinį.

1932 – aisiais, didžiosios depresijos metais, įmonė Russell nebuvo įbauginta nuostolių, tikėjo savo sėkme ir toliau investavo į gaminių apdailą. Taigi, 1932 – aisiais metais, praėjus 30 metų nuo įmonės įkurimo, Russell buvo pripažinta, kaip viena iš drabužių gamintojų, dalyvaujanti visuose gamybos etapuose. Per dešimtmečius įmonė tęsė savo plėtrą, įkūrė pasaulyje daugiau gamybos fabrikų bei įdarbino didelį skaičių darbuotojų.

Šiandien Russell reklaminiai marškinėliai yra gaminami laikantis Oeko – Tex 100 standartų. Šie standartai užtikrina, kad marškinėliai pagaminti be jokių žalingų medžiagų, ar chemikalų, kurie galėtų žaloti žmogaus sveikatą.
Be to, Russell reklaminių drabužių produkcijos padaliniai yra patikrinti Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP) (“Pasaulio atsakingų akredituotų institucijų“) siekiant užtikrinti, kad laikomasi tarptautinės darbo teisės ir vietinių gamybos standartų.

Russell vadovaujasi politika: „kokybę pasiekti per vertybes ir tai daug labiau įmanoma, nei Jūs manote!“

Russell asortimente siūlomi šie reklaminiai drabužiai:

• „T-Shirt“ marškinėliai vyrams ir moterims
• Polo marškinėliai vyrams ir moterims
• Medvilniniai džemperiai vyrams ir moterims
• Flisiniai džemperiai vyrams ir moterims
• Flisinės liemenės
• „Soft Shell“ striukės vyrams ir moterims
• Miesto striukės vyrams ir moterims

Fruit of the Loom Russell Atlantis Result Harvest Beechfield

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė